New York, NY 90210

škola otevírá v 7:30

Od pondělí do pátku

Třetí místo na Mc Donald´s Cupu

Minulý týden se naši mladí fotbalisté (3. – 5. třída) zúčastnili okresního kola Mc Donald’s Cupu, kam postoupili po vítězství v okrskovém kole v Hořicích.

Tentokrát už na ně čekala  o poznání těžší družstva.  V základní skupině se smírně 1:1 střetli se ZŠ Nová Paka a po bojovném výkonu těsně podlehli budoucímu finalistovi 2. ZŠ Jičín 0:1. Díky lepšímu skóre postoupili ze 2.místa do semifinále, kde na ně čekal pozdější vítěz turnaje, favorizovaná ZŠ Lázně Bělohrad. Velice kvalitní soupeř nás porazil 4:0. V boji o třetí místo jsme se utkali s „odvěkým rivalem“ – ZŠ Daliborka. Naši malí fotbalisté prokázali větší vůli po vítězství a svého soupeře porazili 2:0 a mohli se tak radovat z krásného poháru a medailí.

Po celý turnaj nadšeně podporovali svoji školu fanoušci z řad tříd V. A a V. B. Velké poděkování opět patří trenérům, kteří naše chlapce vedli nejen na turnaji, ale zejména je trénují ve svých mateřských klubech. Vytváří v nich nejen kladný vztah ke sportu, ale i ke hře a jednání v duchu fair-play. Děkujeme.